Prosinec v ZŠS VI

Končí prosinec, poslední a nejkrásnější měsíc roku. I my jsme plni očekávání a těšíme se na Vánoce. A co jsme tento měsíc prožili? Báječně si užili vystoupení Muzikoterapeutického souboru Mlima Jua speciální školy Svítání. Mikuláš s čerty a anděly odměnili naše chování nadílkou, relaxovali jsme v snoezelenu v DC Veská. V rámci DOD jsme si vyrobili drobné dárky na „Vánočních tvořivých dílničkách“ a při „Vánočním čajování“ s cukrovím a čtením pohádek si zpříjemnili poslední dny v naší vánočně vyzdobené třídičce. Ale teď už krásné Vánoce a šťastný nový rok všem.

Mgr, Andrea Suchá

Čteme pohádky